Nákupný košík 0 položiek v cene 0.
Prihlásiť sa | Registrovať sa
Volajte v čase: PO - PI: 9:00 - 18:00
Eshop tel.: 051/7498 490, Obj. email: eshop@nobyt.sk
Infolinka: 0905 509 421
Predajňa: 051/77 64 674

Vaše Ohlasy na náš eshop

Vážená pani Kovalčinová.

Chcela by som sa Vám poďakovať za dodanie objednaného tovaru i za ochotu vyjsť požiadavkám zákazníka.
Neľutujem, že som sa opäť rozhodla pre služby Vašej firmy, nesklamala. Vážim si Vašu ochotu prispôsobiť
sa mi s časom dodania výrobku i v neposlednom rade aj za príjemnú spoluprácu s Vašim vodičom.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem a teším sa na spoluprácu v budúcnosti.
S pozdravom Alena D. z Martina

_____


Dobrý deň, touto formou by som sa chcela poďakovať za ochotu a profesionalitu personálu pri obsluhovaní zákazníka. Bola som si pozrieť sedacie súpravy v nábytku v Prešove. Pani Boženka bola milá, ochotná a ústretová. Zákazník má pocit pri takejto obsluhe, že je pán, čo sa nestáva často. Páčila sa mi sedačka Saphir, uvažujem nad jej kúpou. S pozdravom N

_____

Dobry den
chceli by sme sa vam podakovat za velmi dobru spolupracu a aj nadherny nabytok. Este raz veľka vďaka. Lenka a Vlado, Michalovce

_____

Dnes mi doviezli vitrínu je krásna. Ďakujem za rýchle a bezproblémové dodanie.Pracujete na vysokej profesionálnej úrovni..Vaša komunikácia a jednanie so zákazníkom je v dnešnej dobe výnimočná.... s pozdravom Gabriela T.

_____

Dobrý deň, vzhľadom na veľmi dobré skúsenosti s Vašimi službami a s vaším krásnym nábytkom , si Vás dovoľujem požiadať o objednanie ešte skrinky.... s pozdravom Anna J.

_____

Na Váš dotaz o spokojnosti s vybavením našej objednávky odpovedáme nasledovne: Sme veľmi spokojní so skorým vybavením našej objednávky, aj s prístupom k nám. Sedacia súprava sa nám páči, prišla vporiadku. Na drevenej rúčke gauča je menší škrabanec /zrejme z výroby/, ale nie je to veľmi viditeľné.Je to už náš druhý nákup sedacej súpravy cez Vašu spoločnosť. Takže ďakujeme, prajeme veľa spokojných zákazníkov a ostávame s pozdravom. M.
 
_____

Veľmi ste ma potešili a veľmi pekne Vám ďakujem za prístup, ochotu a odpoveď. S takým prístupom aký mate vy k zákazníkom som sa ešte doposiaľ bohužial nestretla a preto som bola hned od začiatku a prvého kontaktu s Vami veľmi milo prekvapená. Ešte raz ďakujem a prajem Vám ako aj všetkým spolupracovníkom Nobytu pekné Vianoce a všetko naj v Novom roku. S pozdravom pani Alena Š.

_____

Dobrý deň. Dcéra po príchode z Anglicka a kúpe tmavej plávajúcej podlahy nám zmenila pohľad na našu obývaciu izbu. Ďakujem za možnosť výmeny farby kože. Málo ktorá firma by nám toto urobila po tak dlhej dobe od objednávky. Ďakujeme za ochotu a prajeme veľa zdaru. G. Ľ.


_____

Pani Kovalčinová, ďakujem za spoluprácu pri kúpe sedačky - pohovky zn. LIDER. Je krásna, pohodlná a veľmi sa z nej teším.Pokiaľ by mi niečo bolo treba zakúpiť, iste sa obrátim na Vás! Ako predajca ste boli veľmi ochotná a láskavá. Ďakujem a prajem všetko dobré! S úctou D.H.

_____
 Vaše ohlasy, pripomienky alebo návrhy na náš eshop nám možte zasielat emailom na nobyt@nobyt.sk alebo cez náš Kontaktny formulár.


Ďakujeme Nobyt, .s.r.o.


daniz.sk - Design. domDecor.sk - Dekorácie pre Váš domov. Krby, pece NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Nábytok Sphere card - Nobyt. ergobejot.sk

Nobyt s.r.o. Kompletný sortiment nábytku. Salón VOX-u a expozície značkových nábytkov pre Vaše pohodlné a kvalitné bývanie z kolekcie Nobyt Comfort.
Objednávky na tel: +421 51 7498490 Mobil: +421 905 509 421,
Sabinovská 32 08001 Prešov

Kontakt
Kontakt Ján Ferenc
objednávky eshop

Tel.: 0905 509 421
E-mail.: eshop@nobyt.sk
viac info
Kvalitný nábytok VOX
Kvalitný nábytok VOX Kvalitný nábytok VOX

Nobyt ako výhradný distribútor kvalitného a značkového nábytku vox Vám prináša online eshop tejto značky.

vstúpte
domDecor.sk - Dekorácie pre Váš domov.
Kvalitný nábytok VOX domDecor.sk - Dekorácie pre Váš domov, partner Nobyt

U nás nájdete všetko: dekoráčne police, originál nálepky na stenu, notebooky, dizajnové tapety ...

vstúpte