Nákupný košík 0 položiek v cene 0.
Prihlásiť sa | Registrovať sa
Volajte v čase: PO - PI: 9:00 - 18:00
Eshop tel.: 051/7498 490, Obj. email: eshop@nobyt.sk
Infolinka: 0905 509 421
Predajňa: 051/77 64 674

UNIMOBEL látkové sedacie súpravy

UNIMOBEL látkové sedacie súpravyUNIMOBEL látkové sedacie súpravyUNIMOBEL látkové sedacie súpravyUNIMOBEL látkové sedacie súpravyUNIMOBEL látkové sedacie súpravyUNIMOBEL látkové sedacie súpravyUNIMOBEL látkové sedacie súpravyUNIMOBEL látkové sedacie súpravyUNIMOBEL látkové sedacie súpravyUNIMOBEL látkové sedacie súpravy

kliknutím zväčšíHistória firmy
UNImöbel siaha až do roku 1993, kedy sa začalo s výrobou nezvyčajného nábytku . Nezvyčajné tvary spôsobili nový rozmer chápania kvality nábytku na trhu a vznikol nový pohľad na aspekty funkčnosti a designu nábytku. Postupne sa začal proces budovania spoločnosti poskytujúcej najvyššiu úroveň kvality , šetrná k životnému prostrediu a ako partner vo vzťahu k zamestnancom, ale predovšetkým zodpovedná a spravodlivá k zákazníkom. V priebehu rokov tieto priority naďalej vytvárali jedinečné poslanie firmy, čo umožňovalo jej rýchly rozvoj, budovanie dôvery medzi zákazníkmi a posilnenie pozície na trhu.


Dnes je firma
UNImöbel popredným výrobcom nábytku v strednej Európe , líder v oblasti používania pevných a ohýbaných drevených prvkov v nábytkárskom priemysle zameranom na sedacie súpravy.

Počas niekoľkých rokov prevádzky novej a modernej fabriky, sa UNImöbel stala dynamická a kreatívna spoločnosť.

Sila značky poskytuje nielen určitý úspech na trhu, ale najmä vysoké hodnotenia a spokojnosti zákazníkov, ktorí využívajú náš nábytok. Pri nákupe značkového nábytku spoločnosti UNImöbel , zákazníci dostávajú výrobky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality, bezpečia a sú vyrobené v súlade s environmentálnymi normami. Všetky aktivity sú zamerané na neustále zlepšovanie, ktorého cieľom je dosiahnutie najvyššej kvality a spokojnosti zákazníkov tým, že poskytuje najlepší nábytok na trhu, zaujímavý dizajn, vynikajúcu kvalitu a komfort používania.

Cieľom spoločnosti UNImöbel  je zabezpečiť najvyššiu úroveň kvality výrobkov a služieb zákazníkom. Napríklad v Poľsku , ktoré je druhý najväčší producent nábytku v Európe , získala firma UNImöbel  od Asociácie pre výskum kvality, certifikát "High Quality" za výrobky najvyššej kvality.


daniz.sk - Design. domDecor.sk - Dekorácie pre Váš domov. Krby, pece NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Nábytok Sphere card - Nobyt. ergobejot.sk

Nobyt s.r.o. Kompletný sortiment nábytku. Salón VOX-u a expozície značkových nábytkov pre Vaše pohodlné a kvalitné bývanie z kolekcie Nobyt Comfort.
Objednávky na tel: +421 51 7498490 Mobil: +421 905 509 421,
Sabinovská 32 08001 Prešov

Kontakt
Kontakt Ján Ferenc
objednávky eshop

Tel.: 0905 509 421
E-mail.: eshop@nobyt.sk
viac info
Kvalitný nábytok VOX
Kvalitný nábytok VOX Kvalitný nábytok VOX

Nobyt ako výhradný distribútor kvalitného a značkového nábytku vox Vám prináša online eshop tejto značky.

vstúpte
domDecor.sk - Dekorácie pre Váš domov.
Kvalitný nábytok VOX domDecor.sk - Dekorácie pre Váš domov, partner Nobyt

U nás nájdete všetko: dekoráčne police, originál nálepky na stenu, notebooky, dizajnové tapety ...

vstúpte