Nákupný košík 0 položiek v cene 0.
Prihlásiť sa | Registrovať sa
Volajte v čase: PO - PI: 9:00 - 18:00
Eshop tel.: 051/7498 490, Obj. email: eshop@nobyt.sk
Infolinka: 0905 509 421
Predajňa: 051/77 64 674

Hubertus

Spoločnosť "HUBERTUS" existuje od roku 1982. Mnoho rokov skúseností v nábytkárskom priemysle, nezávisle vyvinuté stratégie rozvoja, iniciatíva a inovácia svojich produktov. Spoločnosť je popredným výrobcom nábytku pre audio-video, Hi-Fi, plazmové a LCD obrazovky, stoly jedálenske a konferenčné stolíky. Aktuálna ponuka firmy zahŕňa širokú škálu nábytku, ktorý sa perfektne hodi na rôzne využitie a svojím dizajnom získa čo najviac zákazníkov. Tvorca všetkých modelov je tiež majiteľom firmy. Jeho návrhy sa vyznačujú tým, že sú praktické, zaujímavé a po technickej stránke sa vyznačujú funkčnosťou, estetickým prevedením a spoľahlivosťou. Úspech spoločnosti potvrdzuje aj rad ocenení a vyznamenaní. Produkty sú pravidelne prezentované na medzinárodných veľtrhoch a výstavách v súvislosti s podnikaním v nábytkárskom priemysle, kde sa stretli s veľkým záujmom a uznaním. Vysoko kvalitné výrobky a originálny dizajn umožňuje spoločnosti udržiavať dobre prepracovanú a rozsiahlú marketingovú sieť v Európe a vo svete.

V tejto kategórii nie je vložený žiadny tovar.


daniz.sk - Design. domDecor.sk - Dekorácie pre Váš domov. Krby, pece NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Nábytok Sphere card - Nobyt. ergobejot.sk

Nobyt s.r.o. Kompletný sortiment nábytku. Salón VOX-u a expozície značkových nábytkov pre Vaše pohodlné a kvalitné bývanie z kolekcie Nobyt Comfort.
Objednávky na tel: +421 51 7498490 Mobil: +421 905 509 421,
Sabinovská 32 08001 Prešov

Kontakt
Kontakt Ján Ferenc
objednávky eshop

Tel.: 0905 509 421
E-mail.: eshop@nobyt.sk
viac info
Kvalitný nábytok VOX
Kvalitný nábytok VOX Kvalitný nábytok VOX

Nobyt ako výhradný distribútor kvalitného a značkového nábytku vox Vám prináša online eshop tejto značky.

vstúpte
domDecor.sk - Dekorácie pre Váš domov.
Kvalitný nábytok VOX domDecor.sk - Dekorácie pre Váš domov, partner Nobyt

U nás nájdete všetko: dekoráčne police, originál nálepky na stenu, notebooky, dizajnové tapety ...

vstúpte